Як провести час в Турині, щоб повернутися сюди ще


Опубликованно 17.02.2020 03:10

Як провести час в Турині, щоб повернутися сюди ще

Наближається 14 лютого, а значить, саме час почати планувати романтичний вікенд або святковий релакс-спа дівич-вечір з кращими подругами. Розповідаємо, що подивитися і спробувати, щоб закохатися в Турин і повернутися сюди знову.

Якщо вам по душі дивовижна атмосфера старовинних міст, Турин стане приємним відкриттям. Тут все дихає історією і красою, неспішні прогулянки затишними тихими вуличками налаштовують на романтичний лад, а найголовніше — місто зовсім не схожий на переповнені туристами Рим, Флоренцію або Мілан. Він буде належати тільки вам.Що подивитися

Сьогодні Турин — четвертий по чисельності населення місто в Італії, адміністративний центр П'ємонту. Він розташований на західному узбережжі найбільшої італійської річки По, а альпійська гряда, якою можна щодня милуватися з центральної площі, відокремлює його від Франції.

Серед основних визначних пам'яток варто подивитися на Палатінським ворота — одні з найбільш збережених давньоримських воріт у світі, яким вже більше 2 000 років, а також побувати на чудовій оглядовому майданчику Моле Антонелліана — символу Турина і сестри-антипода Ейфелевої вежі в Парижі. До цих пір будівля залишається найвищим цегляною спорудою в Європі. Воно зображено на аверсі італійських монет в 2 центи, а його стилізоване зображення стало емблемою туринської Олімпіади 2006 року. Ще один плюс — в ньому розміщено Національний музей кіно.

Гуляючи по площах і галереях вздовж класичних прямих вулиць, любителі екскурсійного туризму не будуть нудьгувати ні хвилини. Яким би не був маршрут, на вашому шляху обов'язково зустрінеться цікаве архітектурне спорудження, музей чи інша, оточена ореолом таємничості, пам'ятка. Відвідайте Єгипетський музей, де зберігається найбільша у світі (після Каїрського музею, зрозуміло) колекція артефактів, собор Святого Іоанна Хрестителя, де можна побачити копію Туринської плащаниці, Палаццо Мадам, зведений на місці давньоримського табору з використанням укріплень того часу, і, звичайно, домашній стадіон легендарного "Ювентуса", якщо футбол — важлива частина вашого життя.

Шопінг

Дві з трьох центральних вулиць міста — віа Рома і віа Гарібальді — важливі "пам'ятки" на карті міста для тих, чиї туристичні поїздки не обходяться без шопінгу. Тут розташована більшість брендових магазинів середнього класу. Люксові бутіки чекають своїх відвідувачів на віа Лагранж. Vogue Italia рекомендує заглянути в San Carlo dal 1973 — знакове місце, де на території в 6 000 кв. м представлені кращі у місті колекції одягу, аксесуарів і парфумерії. Дизайнерські бренди затишно розташувалися в Vertice. Якщо хочеться чого-то локального, можна зазирнути у флагманський бутік туринського дизайнера Kristina Ti і концепт-стор молодих дизайнерів YOU YOU. Елегантний і жіночний стиль потрібно шукати в SO San Lorenzo або I Bagni Paloma, а найкращий вибір взуття та прикрас — в Regina.

Щорічно в Турині проходить важлива подія у світі моди — Torino Fashion Week. У цьому році захід заплановано на 27 червня — 3 липня. Чим не привід приїхати сюди влітку? До речі, зробити це буде досить просто. Українські авіаперевізники регулярно літають в Італію, а SkyUp Airlines виконує прямі рейси в Турин.

Знайдеться дещо цікаве і для любителів старовини. Найвідоміший блошиний ринок міста — Балон-справ-Сабато. Працює він по суботах. Знайти тут можна практично що завгодно — від самого різноманітного антикваріату до вінтажного одягу, картин і меблів. Що спробувати

Вітелло тоннато, сабайон, болито місто, банья кауда, фондута, бічерін... Ні, це не яке-то заклинання, а список того, що обов'язково треба спробувати з місцевої кухні в Турині.

П'ємонт славиться закусками, м'ясні страви більш поширені, ніж рибні (це не морський регіон), а в основі десертів і напоїв часто зустрічається шоколад. Різного стритфуда в Турині теж достатньо — від стрітфуд-піци, паніні і фокаччі до рисових кульок аранчини, картопляних крокетів і кебаба.

Атмосферних місць тут теж предостатньо. Якщо хочеться автентичності, варто відвідати один з найстаріших у місті барів Cafe Torino на площі Сан Карло. За вишуканістю йдіть у SOLFERINO, а якщо ностальгируете по барвистому гламурному ретро в інтер'єрі, ELLE Decoration рекомендує заглянути в Barca's.

Хто хоче сходити в ресторан з зірками Мішлен, варто звернути увагу на популярний тут Del Cambio. А одним із історичних місць, де можна смачно поснідати і спробувати знаменитий бічерін (гарячий напій, до складу якого входять шоколад, каву і вершки), є кафе-кондитерська Al Bicerin.

Турин також вважається італійською столицею шоколаду, за версією National Geographic. Крім різних шоколадних і шоколадно-кавових напоїв, з солодких десертів видання рекомендує обов'язково скуштувати цукерки джандуйотто і відвідати фестиваль шоколаду Cioccola-T?, який проходить в лютому. Join UP! рекомендує заглянути в магазин солодощів Stratta на площі Сан Карло.

Релакс і спа біля підніжжя Монблану

Відправитися в Турин і не помилуватися Монбланом, який всього в декількох годинах їзди від міста, — просто злочин. Щоб відчути себе десь між хмарами і льодовиками, досить скористатися канатною дорогою Skyway Monte Bianco. Відправною точкою послужить село Курмайор. Потім відбудеться проміжна зупинка Мон Фрі Павільйон, де в місцевому винному льосі можна випити келих класичного білого ігристого, погуляти в ботанічному саду і пообідати в ресторані. Завершується подорож в Пунта Хелброннер. Тут можна відвідати постійно діючу виставку кристалів Hans Marguerettaz і вдосталь надивитися на Монблан, стоячи на панорамної 360° терасі.

Насолоджуватися красою величних гір можна і в більш розслабленій обстановці, відвідавши один з термальних комплексів. Враження на вас чекають незабутні: відкриті гідромасажні і релакс-ванни, дерев'яні сауни, ароматерапія, різноманітні види масажу — і все це з панорамними видами на гори. Найближчі до Туріну терми — Пре-Сен-Дідьє біля підніжжя Монблану і Сан-Венсан в Аостской долині.



Категория: Красота