Новости

Відвідування поп-зірка плескає Дуа липа Річард Уілкінс

Дев'ять ветеран розваги репортер з ранкової серії сьогодні показують, пояснивши, що нові правила хітмейкер липа була в Австралії на розігріві у Бруно Марса 24К світове турне.

“Дуа липа скасували її виступу в минулі вихідні, в результаті того, щоб мати негайну операцію, щоб її видалили зуби мудрості. Але ось, ось вона остання ніч на Джиммі... ( подробнее )

Міссі загорівся на Гранд-фінал концерту

Кур'єр-Пошта можна розкрити Австралійський співак і автор пісень, яка чекає своєї другої дитини і першу дочка з чоловіком Ден, буде виконувати наб afl Жіночий фінал в ці вихідні.

На 34-річного будуть співати струмом вдарило кушетка і старий улюблений шрам напередодні відмов матчу між командами Брісбен леви і західних бульдогів в Мельбурні... ( подробнее )

Значення 'C' слово, що більше не брудний

Американський кантрі-співак Сем Хант забив навряд чи комерційне радіо рознесуть в минулому році з тілом, як з польовою дорогою, став тричі платиновим в чарті Aria.

Австралійський народився американський підпаленою кантрі-зірка Морган Еванс поцілувати когось прокладали шлях на місцевий Топ 40 радіо в кінці минулого року, з нами країні дует... ( подробнее )

Приміські хаос в Брісбені на шляху до Ед Ширан концерт

Пасажирів, що виїжджають з міста на Кабултур/сонце і ліній Редкліфф були переміщені в автобуси на станції Нортгейт і сказали чекати затримки до півгодини на їх шляху.

Автобуси замінюють потяги між Нортгейт і станцій Петрі на вечір, що залишився.

Як повідомили кур'єр-Пошта"Транслінк" оголосило твори — обслуговування повітряних... ( подробнее )

Морган Еванс любить писати пісні про кохання

Пари, які роз'їжджають тут на цьому тижні, одружилися в грудні, менше ніж через два роки після падіння в любові в 2016 році під час проведення щорічної музичної премії ККМ.

Після того, як він був підписаний в американському Інтернет в минулому році, Еванс Випущено цілувати когось в усьому світі, з піснею забивши більше 22 мільйонів потоки... ( подробнее )

Ніколь навчила мене 'сміти смоктати'

Квінсленда-підняв Зоряна країна як і раніше покладається на свою тверезість спонсора, щоб тримати занепокоєння про своїй музичній кар'єрі в бухті.

"Я бажав, я отримав тверезим багато років, перш ніж я зробив, але я радий, що нарешті добрався сюди," міської, який включав в 1998 році, сказав під час південь Південно музичної конференції в... ( подробнее )

Плюси і мінуси віртуального сексу

Звичайний секс вже давно не шокує і не дивує людей, чого не скажеш про його віртуальному прояві. Швидше за все, не кожна жінка зможе похвалитися тим, що у неї є свій Інтернет-партнер. Спробуємо з'ясувати, у чому переваги і недоліки віртуального сексу.

подробнее )

Топ-4 ради як підвищити самооцінку

Занижена самооцінка багато в чому заважає людям жити і розвиватися. Коли ти переконуєш себе, що ці важкі завдання тобі не під силу, то просто оправдываешься сама перед собою. Саме час підвищити самооцінку і зайнятися справою.

подробнее )

Як позбутися від настирливого залицяльника?

Кожна дівчина прагне турботи, квітів, компліментів. Подвійно приємно, коли такі знаки уваги чинить той, хто тобі симпатичний. Але що робити з нав'язливим залицяльником, в товаристві якого тобі перебувати зовсім не подобається? Мова може йти як про новому знайомому, так і про людину, яка роками намагається заслужити твою прихильність.

подробнее )

7 особливостей роману з босом

Невже вам в дитинстві мама не говорила про те, що кар'єру і особисте життя треба розділяти? Ви повинні бути готові до того, що відносини з босом – справа нелегка, і тут є чому повчитися і до чого підготуватися.

Fotolia 1.... ( подробнее )