Як виспатися в дорозі — перевірені поради


Опубликованно 30.12.2019 10:40

Як виспатися в дорозі — перевірені поради

Для багатьох подорожуючих сон в дорозі стає справжньою мукою. А деякі навіть впевнені, що легко заснути, виспатися і відчувати себе на наступний день відпочилою і посвіжілий — з області фантастики!

Насправді, все не так страшно. Виспатися в дорозі можна. Але для цього потрібно знати кілька діючих секретів, про які ми вам із задоволенням розповімо.

1. Перед поїздкою спати

Ні в якому разі не відсіпайтеся перед поїздкою, навіть якщо валізи зібрані і вам нема чим зайнятися. Мало того, фахівці радять в день поїздки прокинутися набагато раніше звичайного, щоб до моменту відправлення в дорогу на автобусі або поїзді ви відчували втому.

Також не треба пити каву і міцний чай, що славляться тонизаторами. Краще перед від'їздом перекусити сиром, сирками, випити йогурт, так як саме легкі молочні продукти сприяють вивільненню речовин, які забезпечують засинання.

2. Захопити піжаму і беруші

Якщо ви їдете на поїзді, можна прихопити з собою піжаму, в якій спите будинку, щоб відтворити ту атмосферу, яка вас зазвичай оточує вечорами.

Можна почитати книгу, так як читання в транспорті завжди сприяє швидкому засипанню. Також не забудьте захопити беруші, адже подорожні можуть попастися не найприємніші.

Читати також І відпочити, і попрацювати: список кращих місць на свіжому повітрі в Києві

3. Подихати повітрям

Фахівці радять гуляти перед сном і дихати свіжим повітрям. Що ж робити в транспорті? В транспорті можна відкрити вікно і подихати повітрям.

Якщо це поїзд, то рекомендується прогулятися по коридору, постояти біля відкритого вікна. Якщо їдете на машині, то можна зупинитися, вийти і насолодитися навколишньою природою.

4. Взяти подушку для шиї

Якщо ваша поїздка обмежується тільки поїздом, то можна не переживати, адже подушкою ви будете забезпечені.

А якщо треба їхати автобусом або летіти літаком? В цьому випадку візьміть з собою подушку для шиї. Вона займе не так вже багато місця у вашому багажі, зате значно полегшить нічну поїздку.

Що ще?

Можна в дорозі слухати повільну музику, бажано класику. Як варіант — взяти з собою в термосі м'ятний, мелісовий або валеріановий чай. Фахівці також рекомендують приймати седативні та снодійні засоби на основі трав.

Також можна скористатися безпечним препаратом від заколисування Драміна. Крім того, що він попереджає і усуває симптоми заколисування, він ще й допомагає заснути. (Інформація надана на правах реклами).

Як ви встигли переконатися, якщо правильно підготуватися, то подорож у нічний час з кошмару може перетворитися в легені складності або навіть на користь — адже, подорожуючи вночі, день ви зможете присвятити своїх справах.

Читайте також:Як зробити щасливішими ранок

Фото: відкриті джерела в Мережі, обкладинка: Світлана Кармадонова-->

Live Journal

Facebook



Категория: Красота