Cheju острів, на якому варто побувати кожному


Опубликованно 06.12.2019 15:20

Cheju острів, на якому варто побувати кожному

Острів Чеджу — місце з унікальною природою. Соснові гаї, зарості ялівцю, повиті дикими ліанами і плющем, мандаринові сади, плантації пальм і зеленого чаю, а так само згаслі кратери і пасовища з кіньми здобули славу цього острова.

А ще острів славиться ласкавим узбережжям, прекрасними піщаними пляжами, безлюдними островами, чарівним підводним світом, зачаровує, найчистішим океаном і помірним кліматом, який зустрічається з субтропічним.

Вартість квитка на літак з Києва: від 14600 грн. Дешеві квитки купуйте на Kiwi.com.

Вартість житла: на двох від 860 грн.Довідка

Чеджу — один з найкрасивіших островів в Східній Азії і саме близьке до Далекого Сходу екзотичне місце з м'яким кліматом. Будучи острів вулканічного походження, він має 368 вторинних кратерів.

У центрі Чеджу розташована гора Халла 1950 м заввишки. Це згаслий вулкан з великим кратером на вершині і пишною рослинністю на схилах до самого узбережжя.

Читати також Перша причина — це ти: сім приводів відвідати Лейпциг

В кінці 2002 р. Національний Парк, що включає гору Халла та її схили, а також найкрасивіші місця південного узбережжя (острови Сопсом, Мунсом, Помсом і давнє русло річки Хедончхон) отримали статус Біосферних Ресурсів ЮНЕСКО.Кліматичні умови

Клімат морський. Навіть взимку мінімальна температура вище нуля. Південне узбережжя — субтропіки. М'який клімат, 4 сезону:спекотне літо: температура повітря до 33 °С, зазвичай 26°С, температура моря до 25 °С;тепла суха осінь: повітря стає трохи прохолодніше, а температура води залишається річної (24 °С) до жовтня;коротка і м'яка зима з снігопадами у північній частині острова і у високогір'ї, а на півдні в цей час збирають урожай мандаринів;тепла весна, коли все цвіте. Відпочинок на морі — з квітня по жовтень, активний відпочинок круглий рік.Фауна

Острів демонструє високу ступінь морського біорізноманіття. Морська флора і фауна навколо острова складається з 500 видів риб, 150 видів морських раковин, близько 250 видів морської капусти і 130 видів ракоподібних.

Моря навколо острова Чеджу — гідродинамічний комплекс, де змішані води Жовтого моря, Японського і Східно-Китайського. Гідрографічні характеристики і представлені морські організми, включаючи популяції риб, головним чином залежать від теплого Цусімського течії, яка огинає південний схід острова.

Читати також ТОП-10 причин відвідати Сідней

Цусімська протягом зазвичай тепле (температура води вище +15°С) і солоне (вище 34,5 проміле). Влітку найвища зареєстрована температура +28,8°С, а солоність нижче (30,4 проміле) через змішування з низкосолеными водними масами Східно-Китайського моря. Зменшення солоності берегових вод через притоку прісної води також впливає на морські організми у західній та північній частині острова.Місця занурень

В основному занурення відбуваються у маленьких островів, розташованих у відкритому морі в 15-20 хвилинах їзди на катері від р. Согвипхо. Тип підводного рельєфу — стінки і ступеня. Занурення розраховані для дайверів будь-якої категорії. Глибини підводних прогулянок до 40 м, вертикальні стінки йдуть до 70 м. Зустрічаються місця з сильними течіями.

Є цікаві місця для дайвінгу. Можна погодувати рибок шматочками хліба, який ви принесете з собою. Цікаво також і плавання з трубкою. Так ви побачите рибок, у тому числі яскравого забарвлення, які плавають близько до поверхні.

Спорядження:влітку і восени гідрокостюм 5 мм, зима-весна — 7мм.Туристичні особливості Чеджу

М'який клімат. Чеджу — субтропіки, один з найкрасивіших островів в Східній Азії і саме близьке до Далекого Сходу Росії екзотичне місце з м'яким кліматом. Тут не дуже жарке літо, тепла осінь і весна, нехолодна зима — на півдні середня температура не опускається нижче нуля.Найчистіше море, повітря. На острові немає промисловості, народ живе тут з туризму, займається сільським господарством і рибальством. Сприятлива екологія. Чеджу — одне з найчистіших місць в Азії, за екологією тут дуже стежать, на розвиток багатьох місць накладені обмеження. Багато можливостей для заняття водними видами туризму. Тут є: скуба-дайвінг, прогулянки на каяках, подорожі на острови, катання на водних мотоциклах і "бананах" і парасейлінг.

Читайте також:Сам собі Колумб. Що треба знати про Азію перед поїздкою (ціни, харчування, гігієна, житло, звичаї)

Фото: відкриті джерела в Мережі, обкладинка: Світлана Кармадонова-->

Live Journal

Facebook



Категория: Красота