День Петра і Павла: історія свята, коли відзначають, прикмети та головні заборони дня


Опубликованно 31.07.2019 20:50

День Петра і Павла: історія свята, коли відзначають, прикмети та головні заборони дня

День Петра і Павла завжди був одним з найважливіших свят у християн. Він завжди стає приводом замислитися про духовне життя, а також про фізичному стані, адже саме в цей день закінчується Петрів піст. Читайте в нашому матеріалі про те, що значить для нас свято Петра і Павла в 2019 році, а також дізнавайтеся про народні прикмети, які можуть розповісти таємні прогнози погоди, а також, що не можна робити на Петра і Павла в 2019 році.

У церковному календарі липня є найважливіша дата: свято Петра і Павла, який супроводжується Петровим постом (раніше ми публікували календар харчування в Петрів піст, а також, що не можна їсти в Петрів піст).

Зважаючи на великий релігійної важливості, ми публікуємо в нашому матеріалі всю важливу інформацію про свято Петра і Павла, а також моменти, які точно не можна упустити: що не можна робити на Петра і Павла. Подробиці далі у матеріалі.

Свято Петра і Павла в 2019 році

Свято під назвою День Петра і Павла 2019 традиційно відзначають 12 липня. У цей період для християн закінчується Петрів піст, під час якого зі свого раціону потрібно виключити м'ясо, молочні продукти і яйця. Багато цікавляться входить свято Петра і Павла в дні, коли ще потрібно постити, а відповідь на це питання завжди один — в цей день вже можна починати вживати їжу, яка була під забороною в Петрів піст.

День Петра і Павла 2019: історія

Петро і Павло були послідовниками Ісуса Христа, що після Його смерті проповідували Євангеліє, поширюючи благу звістку серед людей. Неспроста християни так вшановують апостолів Петра і Павла, адже вже багато століть їх вчення є прикладом для багатьох церковних служителів.

"Тому і ми, маючи навколо себе таку велику хмару свідків, скинемо з себе всякий тягар та гріх, що обплутує нас і з терпінням будемо проходити предлежащее нам терені.Зважаючи на начальника й виконавця віри Ісуса, Який, замість предлежавшей Йому радості, витерпів хрест, нехтуючи сором, і сів по правиці престолу Божого.Тож подумайте про Претерпевшем такий перекір від грішних, щоб ви не знемогти і не ослабнути душами вашими".Послання до Євреїв Святого Апостола Павла (До Євреїв 12:1-3).

Цікаво, що Павло довгий час заперечував істину і був гонителем іудеїв. Але зустрівши воскреслого Ісуса Христа, він став одним з найщиріших проповідників, які розповідають про Бога. А Петро був одним із дванадцяти учнів Христа — він, як і пророкував Христос, тричі зрадив Його, але незабаром щиро покаявся і став тим, кого зараз називають творцем християнської церкви.

Свято Петра і Павла неспроста присвячений їм двом. Апостоли померли мученицькою смертю в один і той же день — 29 червня за юліанським календарем. Зараз цей день ми згадуємо 12 липня, згідно з григоріанським літочисленням. Петро і Павло були віддані Христу, тому готові були вмерти за Нього. Так, Петро під час свого візиту до Рим, куди він прибув для проповіді, був розіп'ятий вниз головою. А Павла стратили в цьому ж місті, відрубавши йому голову. З відомостей, що дійшли до наших днів, відомо, що це сталося через рік після смерті Петра.Свято Петра і Павла 2019: прикмети

На День Петра і Павла в народі з'явилася велика кількість прикмет, які були відображенням спостережливості і традицій багатьох поколінь, що жили задовго до нас. Найпоширеніші ми зібрали для вас це в матеріалі.

Кажуть, що Петров день — це верхівка літа. У цей період у володіння літа вступають сорок спекотних днів.На свято Петра і Павла не прийнято працювати в полі. Вважається, що в цей день всі росте з землі набирає особливої сили, торкатися до якої не можна. Люди вірили в те, що врожай буде багатим, якщо на Петров день не виходити в поле.Також по погоді на День Петра і Павла люди визначали, який урожай їм варто чекати в цьому році. Якщо на свято Петра і Павла йшов дощ, вважалося, що урожай обов'язково вродить.Серед візьме на свято Петра і Павла є також звістка про те, якою буде зима. Якщо зозулю буде чутно через одну-два тижні після цього дня то зима буде пізньою. Якщо ж вона мовчить, то варто чекати на ранніх холодів.

Свято Петра і Павла: що не можна робити

Також з задоволенням відповідаємо на питання про те, що не можна робити на Петра і Павла. Це дійсно важлива інформація про всі про заборони на Петра і Павла.

На Петра і Павла православна церква таїнство вінчання не проводить.В цей день працювати не забороняється, але все ж рекомендується замінити важка фізична праця турботою про духовне. Це не заборона на Петра і Павла, але рекомендація: не варто у свято займатися прибиранням, турботою про городі або в саду. Вранці слід відправитися на службу і помолитися. А протягом всього дня не слід сваритися, думати про погане або бажати що-небудь погане оточуючим.У цей день прийнято влаштовувати сімейні святкові обіди і проводити час, спілкуючись з близькими на природі, але не можна починати застілля з надмірним споживанням алкогольних напоїв, адже це релігійне свято.На Петра і Павла не можна купатися, так як велика статистика трагедій на воді.

Тепер у вашому арсеналі вся актуальна інформація про свято Петра і Павла, в тому числі і те, що не можна робити на Петра і Павла. Проведіть цей день в душевній атмосфері з дорогими людьми.

Також зберігайте красиві привітання і картинки зі святом Петра і Павла 2019.

Фото: Pinterest-->

Live Journal

Facebook



Категория: Красота