Куди поїхати на вихідні в Україні: 7 міст-знахідок для яскравого вікенду


Опубликованно 10.06.2019 05:40

Куди поїхати на вихідні в Україні: 7 міст-знахідок для яскравого вікенду

В Україні так багато дивовижних місць, які варто відвідати. Проте незмінною популярністю користуються лише найвідоміші з них.

Редакція ХОЧУ вирішила виправити цю несправедливість і склала план по маловідомих, але дуже цікавих міст. Вибирай і швидше вирушай в тур вихідного дня — це буде незабутньо! До речі, таке міні-подорож — оригінальний подарунок для друзів і близьких.Кам'янець-Подільський: місто — "квітка на камені"

Візитна карткаСтара фортеця — середньовічний замок, кожен камінь якого дихає історією. Тут можна побродити по укріплень з бійницями, спуститися в підземні коридори, піднятися у гострі вежі і, звичайно, зробити оригінальні фото!

Що подивитисяСтару фортецю, кафедральний собор, міську ратушу, тролів над ущелиною вздовж Новопланівського мосту, романтичний сквер "Лебедине озеро", скульптуру білого оленя — символу міста, алею сакур у центральному парку, кав'ярні "Кава від поліцмейстера", затоплене містичне село Бакота, Хотинську фортецю.

Читати також Пам'ятки Харкова: гід по найцікавішим місцям

Як дістатися

На автомобілі: шлях з Києва до Кам'янця-Подільського на авто становить 423 км. Обирай великі магістралі напрямку Житомир-Старокостянтинів-Хмельницький — так ти уникнеш розбитих доріг.

На поїзді:з столиці у місто ходять поїзди №117К (відправлення о 20:05, прибуття в 03:43) і №769 Про (відправлення о 14:55, прибуття о 22:52).

На автобусі:автобуси Київ-Кам'янець-Подільський відправляються з центрального автовокзалу протягом всього дня. Час в дорозі приблизно 8-11 годин, вартість квитка близько 330-450 грн.Ужгород: старовинна архітектура та краси Закарпаття

Візитна картка

Базальтовий кар'єр — вулканічний купол, що утворився понад 6 млн. років тому. Велика частина Ужгородського замку та міських храмів побудована з каменю, видобутого тут. Кам'яні схили нависають над блакитним озером — незабутня картина!

Що подивитися

Ужгородський замок, Хрестовоздвиженський собор, будівля колишньої синагоги — нинішньої філармонії, Липову алею — найдовшу в Європі, пішохідну вулицю Корзо, пам'ятник ліхтарникові дядька Колі, Закарпатський музей народної архітектури та побуту, базальтовий кар'єр, міні-скульптури по всьому місту.

Як дістатися

На автомобілі: з Києва по трасах Е40/М06 (відстань 811,2 км, час в дорозі 10 годин).

На поїзді:зі столиці до Ужгорода ходять поїзди 029К, 017О, 081К (відправляються ввечері, приблизний час у дорозі-14 годин).

На автобусі:на київській автостанції "Дачна" в 08:30 09:00 можна сісти на автобус, який прибуде в Ужгород через 13 годин, вартість 850 грн.Чернівці: Оксфорд в українській Буковині

Візитна картка

Побувати в Чернівецькому національному університеті — значить побувати в чарівному Хогвартсі або, як мінімум, в знаменитому Оксфорді! Навчальний заклад знаходиться в колишній Резиденції митрополитів, розмах архітектурного ансамблю — воістину грандіозний! Це неможливо описати, це треба побачити!

Що подивитися

Резиденцію митрополитів (університет), центральну площу, ратушу, площі (Соборну, Філармонії, Турецької криниці), театр ім. О. Кобилянської, пішохідну вулицю ім. О. Кобилянської, Миколаївський собор (П'яна церква), вірменську церкву, турецьку криницю, музей народної архітектури.

Як дістатися

На машині: з Києва по трасі Н03. Відстань 527,6 км. Час в дорозі-7 год 20 хв.

На автобусі: зі столичного автовокзалу щодня відходять автобуси Київ-Чернівці. Час в дорозі 9,30-10 годин.

На поїзді: з київського Центрального залізничного вокзалу поїздом 117Л (відправляється у 20:05, прибуває у 07:57, час в дорозі 11 год 52 хв).Батурин: гетьманський палац і дух козацтва

Візитна картка

Гетьманська столиця — історико-культурний заповідник, який розповість секрети ватажків Війська Запорозького. Палац останнього гетьмана Кирила Розумовського, вразить багатим оздобленням. А в будинку судді Кочубея зберігаються листи Івана Мазепи до коханої.

Що подивитися

Батуринську фортецю, музей археології Батурина, музей-будинок Генерального судді Ст. Кочубея, палацово-парковий ансамбль Кирила Розумовського, пам'ятник жертвам Батуринської трагедії, Воскресенську церкву, чернечі келії і трапезну Миколо-Крупицького монастиря, історико-культурний центр "Вітрила Маклая".

Як дістатися

На машиніз Києва їхати по трасі M-01 (Київ — Гомель) до села Кіпті, потім — повернути на трасу М-02 (Кіпті — Глухів). Відстань 219 км, час у дорозі 2,5-3 години.

На поїзді:сісти на Центральному залізничному вокзалі поїзд і доїхати до станції Бахмач. Там пересісти на автобус або таксі (відстань до Батурина 23 км).Житомир: батьківщина підкорювачів космосу

Візитна картка

Музей космонавтики ім. С. Королева. Саме в Житомирі народився геній, який зробив можливими космічні подорожі. Саме в будинку його дитинства — меморіальна частина музею. Саме тут знаходиться капсула, наповнена ґрунтом з самої Місяця! А ще скафандри, ракети, космічні апарати та багато іншого.

Що подивитися

Музей космонавтики, Єпископський будинок (Краєзнавчий музей), скелю "Голові Чацького", Преображенський собор, музей пожежної охорони, Лютеранську кірху, особняк Філіппова в стилі бароко, музей старовинного інструменту "Ремісничий двір", нестандартне будівля "Плоский будинок", Кафедральний костел Св. Софії, замкову гору, Єзуїтський монастир.

Як дістатися

Машиною:їхати з Києва по Брест-Литовському шосе (Е40/М06). Відстань 139,9 км. Час в дорозі близько 2 годин.

На автобусі:автобуси Київ-Житомир відправляються з автостанції "Дачна" (з 07:00 до 21:00)

На поїзді: з Центрального залізничного вокзалу (з 13:36 до 16:09). Вартість квитка 116 грн.Чернігів: колиска княжих часів

Візитна картка

Дитинець — "історичне серце міста. Старовинний оборонний комплекс: рів, земляний вал і 12 гармат на ньому. Зміцнення стоять на березі Десни і мальовничо поєднуються з красою річкових пейзажів.

Що подивитися

Дитинець, Спаський і Борисоглібський собори, Катерининську церкву, печери Іллінського монастиря, будинок-музей Михайла Коцюбинського, будинок Мазепи, Єлецький і Троїцький монастирі, будівлі бібліотеки та колишньої пожежної частини, музичний фонтан.

Як дістатися

На автомобілі: з Києва в Чернігів потрібно їхати дорогами E95/Е 95/М01 (відстань 149 км, час в дорозі — близько 1,5 ч.).

На маршрутці:регулярні маршрутки напрямку Київ-Чернігів відправляються з Центрального залізничного вокзалу. Розклад: з 08.20 до 18.30. Вартість квитка: від 126 грн.Корсунь-Шевченківський: колоритне містечко над Россю

Візитна картка

Корсунь-Шевченківський — історико-культурний заповідник. Тут розташований палац Лопухіних — садиба міністра юстиції за Павла I. Маєток з його величними виїзними воротами — ніби казковий замок! А тутешній парк визнано пам'ятником садово-паркового мистецтва.

Що подивитися

Палац Лопухіних, музей історії Корсунь-Шевченківської битви, ландшафтний парк, пам'ятник Росичу, Корсунь-Шевченківську ГЕС, могилу Сошенка, пороги і валуни на річці Рось, "Шумки" (Корсунь-Шевченківський каньйон).

Як дістатися

На машині з Києва дорогами H01 і H01/Н01. Відстань 143,5 км. Час в дорозі 2 години.

На автобусі:щодня від метро "Видубичі" вирушають автобуси Київ-Черкаси, які по дорозі зупиняються в Корсунь-Шевченківському. Приблизний час у дорозі 2,5 години.

Як бачиш, Україна сповнена місць, де варто побувати. Обирай цікаві маршрути, даруй оригінальні подарунки-подорожі, проведи вихідні яскраво і весело!

Також буде цікаво: Куди поїхати відпочивати в Україні: Житомирська область

Фото: відкриті джерела в Мережі, обкладинка — Світлана КармадоноваТвітнуть -->

Live Journal

Facebook

Twitter



Категория: Красота