Все, що потрібно знати про перманентний макіяж: питання безпеки, види татуажу, протипоказання (ЧЕСНЕ ІНТЕРВ'Ю З МАЙСТРОМ)


Опубликованно 29.03.2018 03:20

Все, що потрібно знати про перманентний макіяж: питання безпеки, види татуажу, протипоказання (ЧЕСНЕ ІНТЕРВ'Ю З МАЙСТРОМ)

Перманентний макіяж — популярна салонна процедура, про яку замислюється кожна друга дівчина. Однак, цей вид макіяжу «обріс» великою кількістю стереотипів і викликає багато питань, на які ми сьогодні відповімо.

Так, з'явившись на території СНД на початку «нульових», перманентний макіяж обріс великою кількістю стереотипів, упереджень, більшість з яких не мають обгрунтування.

Разом з ліцензованим майстром з перманентного макіяжу, тренером Валерією Садах, ми відповідаємо на найпоширеніші питання і розповідаємо про те, з якими проблемами дозволяє боротися перманентний макіяж.ПРО ПЕРМАНЕНТНОМУ МАКІЯЖІ ТА ЙОГО ЗНАЧЕННЯ

Для мене перманентний макіяж — це стійкий макіяж в тих областях, де жінки люблять наводити красу. Такими областями можна вважати зону брів, повік і губ.

Перманентний макіяж — це допомога. Він допомагає економити час на денний макіяж і вирішити деякі проблеми зі шкірою. За допомогою перманентного макіяжу можна зробити рум'яна, маскувати синці під очима, прибирати шрами.

Перманентний макіяж для мене — це моє життя, адже, я зв'язала свою діяльність з татуажем не просто так. За покликання я візажист, але вирішила поміняти напрям, коли наші жінки начально повально захоплюватися татуажем. Він був неякісний і я, як візажист, не могла виправити наслідки неправильного татуажу. Тому, я вирішила почати делаеть якісний перманентний макіяж, так би мовити, скласти конкуренцію.

Завдяки великому досвіду візажу, я знала як правильно підібрати форму брів, стрілки на очах, губ. Мені не складно це правильно побачити.ПРО ПРОБЛЕМИ ПЕРМАНЕНТНОГО МАКІЯЖУ

Як я вже говорила, робити перманентний макіяж я почала з-за того, що бачила наслідки неякісної роботи деяких майстрів. І це явище цілком обгрунтовано. Вся справа в тому, що в професію майстра з перманентного макіяжу приходять іноді несподівані люди, з несподіваними професіями: нотаріуси, юристи, банківські працівники, майстри нігтьового бізнесу, багато броу-артистів перекваліфіковуються.

Звичайно, коли бровисты і візажисти починають займатися перманентним макіяжем — це логічно і обіцяє досить якісну роботу. Але дуже часто сюди приходять люди, які не володіють належними навиками і уміннями і в цьому є проблема.ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ І ЗАХВОРЮВАННЯ

Перманентний макіяж здатний вирішити безліч проблем зі шкірою. Такі як вітіліго, облисіння і так далі.

Для лікування вітіліго (точніше, маскування) підбирається правильний відтінок фарби, який підходить під колір шкіри людини. Таким чином можна зробити це пляма непомітним, заповнити «вицвілі» ділянки шкіри, які ми заповнюємо пігментом. І зробити це можна на будь-якій ділянці шкіри. Адже, вітіліго може бути де завгодно: на обличчі, руках, ореолах, де завгодно.

 Крім того, зараз практично вся Європа їде вчитися перманентного макіяжу до нас, так як слов'янські жінки більш вимогливі до своєї зовнішності, а значить і техніки у нас досконаліше.

Пігмент не буде вицвітати, адже він вводиться тільки на уражену ділянку шкіри (на відміну від татуювання). Ми тільки вирівнюємо тон, що допомагає сховати біла пляма.

За допомогою перманентного макіяжу можна вирішити і проблему облисіння у чоловіків, зробивши трихопигментацию (імітацію волосся), закрити синці і синюшність губ. Ці варіанти перманенту потрібно підбирати індивідуально, можна вирішити.ІНШІ ПРОБЛЕМИ, ЯКІ ВИРІШУЄ ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ

Перманентний макіяж — декоративна процедура, яку в першу чергу роблять для комфорту. Банально, жінка може вранці поспати довше, так як не потрібно витрачати час на макіяж і одночасно він допомагає додати в образ яскравості. Постійної яскравості.

Наприклад, дівчина прийшла в басейн, і вона не буде боятися, що брови зітруться, а стрілки потечуть.

Тому можна сміливо стверджувати, що перманентынй макіяж — це про комфорт і впевненість у собі, позбавлення від комплексів.

Крім того, як ми вже говорили, перманентний макіяж може вирішувати багато косметичні проблеми. Алопецію, вітіліго, допомагає вирівняти колір губ і колір очей. Наприклад, у багатьох людей помітна синеватость губ, а перманентний макіяж перекриває цей «мертвий» відтінок.ПРО ТАТУАЖ В «НУЛЬОВИХ»

В «нульових», татуаж робив в основному майстра татуювальники і це була головна проблема. Адже, завдання майстра — зробити якісний прокрас, чітку лини, щоб татуювання прожила з людиною все життя.

Крім того, вся справа у фарбах. Адже, татуировочная фарба тримається роками, а це дуже добре, коли мова йде про перманентом макіяжі.

 Важливо пам'ятати, що на якісному перманентному макіяжі просто не можна зекономити. Якісні матеріали і фарби коштують дорого, навчання майстра коштує дорого, тому процедура не може коштувати 200 гривень.

Наприклад, коли я вперше зробила собі татуаж і звернулася до майстра, він сказав мені, що гарантія мого татуажу 10 років. Він протримався трохи менше, ніж 10 років, але існував довго, фарба лише поступово освітлюється, як татуювання. А правильний, гарний перманентний макіяж не може бути татуюванням.ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ І БЕЗПЕКА

Занести небезпечний вірус під час перманентного макіяжу досить складно. Я і всі сумлінні майстра користуються одноразовими голками, які відкриваються прямо перед клієнтом. Під час процедури, всі предмети, які стикаються з шкірою одноразові. І все навколо проходить повну стерилізацію.

Тому можна сміливо стверджувати, що під час процедури не отримаєш герпес або інші захворювання. Для цього є маса інших важливих і небезпечних факторів.

Наприклад, причиною появи герпесу може бути тільки фізична втручання в область — герпес, адже, живе в нашому тілі завжди. І своєю появою він реагує на втручання. Інші віруси або зараження може з'явиться з-за того, що клієнт неправильно доглядає за ушкодженою шкірою або отримаєш вірус ззовні.

Тому тут важливі профілактичні заходи і повний інструктаж клієнта. Я в першу чергу, читаю клієнтці лекцію про безпеки, профілактики, питаю і розповідаю про герпес. Якщо людина схильна до висипань, то рекомендую пропити перед процедурою препарати, які запобігають його поява після татуажу. ПРО ПРОТИПОКАЗАННЯ

Ми проводимо інструктаж, перед процедурою, під час якого спілкуємося з клієнтом і дізнаємося всю важливу інформацію про нього, висилаємо список протипоказань.

Так, протипоказаннями для татуажу є прийом гормонів, вагітність, лактація, аутоімунні захворювання. Але тут все дуже індивідуально, тому вирішальним фактором є особисте спілкування.

Є один дуже спірний момент з приводу небезпечних захворювань. Якщо людина хвора на гепатит В, то йому ми порекомендуємо пройти спочатку лікування (в цілях безпеки). Але в теж час робити перманентый макіяж можна при ВІЛ, але не можна при СНІД.ПРО РИЗИКИ ТА КЛІЄНТСЬКОЇ ЕТИКИ

Коли до нас приходять клієнти, вони заповнюють анкету, за допомогою якої ми збираємо повний анамнез. А після підписують угоду про те, що я повністю попередила про всі наслідки, не приховав стан здоров'я та інші такі нюанси. Після цього людина несе відповідальність за своє здоров'я самостійно. І він повинен розуміти ризики.

Головний ризик при цукровому діабеті, наприклад, це довгі період загоєння, аж до гниття. Тому якщо ви знаєте, що у вас є протипоказання, то краще утриматися від процедури.ПРО ТАТУАЖ І КЛІЄНТІВ

Звичайно, є люди, які просять татуаж з гарантием на десятиліття, є клієнти і майстри, які досі малюють фломастерные брови. В принципі, в цьому немає нічого поганого — у всіх різні стандарти краси. Просто клієнти, які просять перманентний макіяж позаметнее і «на століття» не мої клієнти.

Для мене правильний перманентний макіяж повинен виглядати натурально і не бути занадто помітним. Твій чоловік не повинен зрозуміти, що твої красиві брови — це насправді микроблейдинг. Навіщо ця яскравість? І я дійсно борюся з цими стандартами краси.ВИДИ ПЕРМАНЕНТНОГО МАКІЯЖУ

Якщо говорити не про область нанесення, перманентний макіяж може бути з чіткими ризикованими формами, а може бути дуже ніжний, делікатний.

Мені більше подобається делікатний перманент так як ніхто і не здогадається, що на обличчі є татуаж. Але недоліки, яких людина може соромитися будуть прихованіЯК ПРАЦЮЮТЬ ФАРБИ ДЛЯ ТАТУАЖУ

Існує два види фарб — татуировочная (для татуювання, художнього малюнка) і для перманентного макіяжу на обличчі.

Різниця між ними досить значна. Уявіть собі велику і дрібну сіль. Татуировочная фарба — це великі кристали солі, які «застряють» у шкірі на довгий період за рахунок свого розміру. А перманентна — це дрібна сіль, яка просто виглядає акуратно і легко виводиться зі шкіри.Тому можна сміливо стверджувати, що перманентынй макіяж — це про комфорт і впевненість у собі, позбавлення від комплексів.

Правильно це створений перманентний макіяж за допомогою спеціальної фарби потрапляє у верхній шар дерми, не глибоко. За рахунок цього він виглядає красиво, не світлішає і не синіє. Тобто тут вся справа в глибині проникнення і «розмірі» фарби.ПРО МИКРОБЛЕЙДИНГЕ

Микроблейдинг це дуже гучна техніка, яка здобула велику популярність. Однак, микроблейдинг не підходить для європейського типу шкіри, він розрахований для людей з східним типом шкіри (Казахстан, Таїланд і тд). Їх шкіра більш щільна і на ній не залишається маленьких рубців, шрамів

До того ж, коли робиться делікатний микроблейдинг, нашим жінкам мало кольору, тому вони ще і підфарбовують брови.

За фактом, микроблейдинг — це красиві тонкі волоски, які створюються з не менш тонкою спеціальної голки. Це микронадрез, який створює ілюзію волосків.ПРО ВІК ДЛЯ ТАТУАЖУ

Що стосується віку, то тут все складно, але дуже важливо. Робити татуаж неповнолітнім можна лише у присутності батьків або опікуна.

Одного разу до мене звернулася дівчина, яка хотіла зробити перманентний макіяж своєї 12-річної доньки. Я їй відмовила так як будь-яких показань для цього у неї не було.

В принципі, в цьому питанні я керуюся критерієм, що коли дівчина починає фарбуватися самостійно, то вона дійсно може себе спотворювати. В такому разі, до мене приходять мами і кажуть: «подивися, як вона брови фарбує» або «вищипує». Тоді я розумію, що простіше і краще зробити татуаж, щоб залишити брови цілими і дівчинка вже не мучилася з макіяжем.ПРО НАВЧАННЯ ПЕРМАНЕНТНОГО МАКІЯЖУ

Про те, де вчитися перманентного макіяжу — питання досить спірне. Наприклад, нещодавно у мене була учениця з Франції, яка розповіла мені, що у них люблять яскравий перманент. Тобто йде повне розходження в смаках.

Крім того, зараз практично вся Європа їде вчитися перманентного макіяжу до нас, так як слов'янські жінки більш вимогливі до своєї зовнішності, а значить і техніки у нас досконаліше.

Але якщо майстер хоче досягти високого рівня професіоналізму, то він повинен вчитися завжди і скрізь. Наприклад, я вчилася в Німеччині, а практику проходила у Ризі. Продовжую освоювати нові техніки і тенденції. В цій сфері просто не можна зупинитися, а значить, потрібно черпати знання та навички звідусіль.

Якщо говорити про окремі курси у нас, то варто звертатися в ті школи, що мають акредитацію, а викладачі – ліцензію. Наприклад, якщо я ліцензований тренер і отримала акредитацію для своєї авторської школи, то я можу гарантувати високий рівень навчання.ЯК ВИБРАТИ ПРАВИЛЬНОГО МАЙСТРА

Якщо ви прийшли до майстра і вона не може відповісти на питання, чи не буде малювати форму. У будь-якому випадку компетентність людини видно, відчувається на підсвідомому рівні.

Якщо ви відчуваєте під час консультації, що щось не так (наприклад, майстер намалювала криві брови), то варто просто піти.

Також, банально можна зрозуміти по зовнішності майстра. Якщо він каже, що може зробити красиві брови, але у самого перманентний макіяж зроблений абияк, то можуть бути питання до цього майстра.ЦІНИ ТА КОРЕКЦІЯ

Важливо пам'ятати, що на якісному перманентному макіяжі просто не можна зекономити. Якісні матеріали і фарби коштують дорого, навчання майстра коштує дорого, тому процедура не може коштувати 200 гривень.Про те, де вчитися перманентного макіяжу — питання досить спірне. Наприклад, нещодавно у мене була учениця з Франції, яка розповіла мені, що у них люблять яскравий перманент. Тобто йде повне розходження в смаках.

Якщо ви бачите низьку цінову політику, то варто розуміти — це або учень, який набиває руку, або майстер, що працює на дешевих матеріалах. Найдешевший перманентний макіяж, який я бачила — це 700 гривень (економ-варіант).

Що стосується корекції, то її варто робити тільки тому, що фарба може вицвітати, набувати відтінку шкіри і макіяж виглядає неакуратно.

В принципі, корекцію можна зробити один раз, а прийти на наступну процедуру через рік-півтора, коли потрібно зробити макіяж повторно.Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

Twitter



Категория: Красота